Sesja brzuszkowa

Sesja ciążowa to jedyna w swoim rodzaju pamiątka na całe życie. Z przyszłym Tatą maluszka, starszym rodzeństwem, albo indywidualnie. Na wesoło, na poważnie, romantycznie, czy klasycznie – brzuszek zawsze wygląda pięknie! I nie przejmuj się, że „nie jesteś idealna” – dla Twojego mężczyzny i Waszego dziecka jesteś najpiękniejsza. A ja postaram Ci się to pokazać na moich fotografiach :)

Sesja brzuszkowa najczęściej odbywa się w 7-8 miesiącu ciąży, w zależności od samopoczucia mamy i brzuszka. Chodzi o to, żeby brzuszek już był okrągły, a cała sylwetka jeszcze nie tak bardzo – to jest bardzo indywidualna kwestia. Najczęściej pod koniec 8. miesiąca przyszłej mamie jest już ciężko, ciało jakby puchnie, mogą się zmienić rysy twarzy. Ogólnie mówiąc – parę tygodni wcześniej wygląda lepiej. ;) Chyba, że przyszła mama należy do bardzo drobniutkich chudzinek, to wtedy trzeba poczekać aż brzuszek będzie okazalszy. I nie przejmuj się ewentualnymi mankamentami figury, czy twarzy – wszystko zostanie udoskonalone w ostatecznej obróbce na komputerze. Bo brzuszek można troszkę zaokrąglić, jak zacznie opadać, a zbędną fałdkę, bliznę, żylaki, przebarwienia czy krostki – wyretuszować. Zaufaj mi :)

Sesja ciążowa na Mokotowie

Fotografie ciążowe odbywają się w studio na warszawskim Mokotowie, lub w plenerze na terenie Warszawy. Większość rekwizytów widocznych na mojej stronie jest moją własnością, zaś bielizna osobista (również halki) oraz rekwizyty “żywe” (kwiaty, warzywa, etc.) przynieś wg własnego uznania.

Ponieważ każdy ma swój styl, wybór specjalisty w kwestii makijażu i fryzury pozostawiam Tobie. Ja w każdej chwili służę radą odnośnie pozowania, doboru rekwizytów i aranżacji sceny. Pomagam Ci w stylizacji i kompozycji dodatków oraz nieprzerwanie dbam o Twój dobry humor, bo chodzi przede wszystkim o to, żebyś się dobrze bawiła, a zrelaksowana wyjdziesz na zdjęciach po prostu naturalnie pięknie :)

Jeżeli zainteresowała Cię moja fotografia ciążowa, zobacz, jak wygląda moja ->sesja noworodkowa<– zapraszam do galerii :)

Fotografia noworodkowa

Sesja noworodkowa najlepiej się udaje pomiędzy 7. a 12. dniem życia maleństwa. To bardzo ważne, żeby odbyła się właśnie w tych dniach, ponieważ wtedy dzidziuś pamięta jeszcze ułożenie płodowe (stąd słodkie zdjęcia zwiniętych maluszków). Później zaś korzysta już z wolności, której nie miał w brzuszku mamy. Ani się tak łatwo nie układa, ani tak głęboko nie zasypia. Głęboko śpiący model to warunek niezbędny udanej sesji :)

Zdjęcia noworodkowe

  To, kiedy dokładnie wypadnie sesja noworodka niełatwo przewidzieć, bo maleństwo samo zdecyduje kiedy zechce do nas przyjść ;). W praktyce wygląda to tak, że rezerwując sesję podajesz mi przewidywaną datę porodu, a potem dajesz znać, od razu, jak dzidziuś się pojawi na świecie (w ten sposób znam przybliżoną datę sesji, za 7-12 dni). Kiedy jesteście już bezpiecznie w domu, kontaktujesz się ze mną i uzgadniamy dokładną datę sesji noworodkowej.

Może się ona odbyć w moim studio (Mokotów, okolice metra Służew, szeroki wybór dodatków do sesji, w pełni wyposażony plan zdjęciowy), lub w domu maluszka. U siebie w domu czuje się najbezpieczniej, zna odgłosy i zapachy, a też nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mają wszystko, co niezbędne na miejscu, pod ręką. Ja przyjeżdżam do Was z przenośnym studio i wybranymi dodatkami – decyzja należy do Ciebie!