Sesja brzuszkowa Mokotów

Fotografia ciążowa Warszawa

Sesja brzuszkowa Mokotów

Sesja brzuszkowa Mokotów – z przyszłym Tatą maluszka, starszym rodzeństwem, albo indywidualnie, na wesoło, na poważnie, romantycznie, czy klasycznie – brzuszek zawsze wygląda pięknie! Nie przejmuj się, że „nie jesteś idealna” – dla Twojego mężczyzny i Waszego dziecka jesteś najpiękniejsza, a ja postaram Ci się to pokazać na moich fotografiach.

Sesja brzuszkowa Mokotów – najczęściej odbywa się w 7-8 miesiącu ciąży, w zależności od samopoczucia mamy i brzuszka – chodzi o to, żeby brzuszek już był okrągły, a cała sylwetka jeszcze nie tak bardzo – to jest bardzo indywidualna kwestia, ale najczęściej pod koniec 8. miesiąca przyszłej mamie jest już ciężko, ciało jakby puchnie, mogą się zmienić rysy twarzy i ogólnie mówiąc – parę tygodni wcześniej wygląda lepiej ;). Chyba, że przyszła mama należy do bardzo drobniutkich chudzinek, to wtedy trzeba poczekać aż brzuszek będzie okazalszy. I nie przejmuj się ewentualnymi mankamentami figury, czy twarzy – wszystko jest wyretuszowane w ostatecznej obróbce, brzuszek też można troszkę zaokrąglić, jak zacznie opadać, a zbędną fałdkę, bliznę, żylaki, przebarwienia czy krostki – usunąć. Zaufaj mi! :)

 Na sesję możesz zabrać kogo tylko chcesz – tatę maleństwa, przyjaciółkę, swoją mamę, kota – kogoś, kto doda Ci otuchy i przy kim będziesz się czuła pewnie i swobodnie – dodatkowa osoba może uczestniczyć w zdjęciach, albo po prostu służyć wsparciem i humorem ;) 

 Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie stylizacji – na ile tylko czas i fantazja pozwoli, tyle możemy zrobić – dlatego warto wcześniej spędzić troszkę czasu w internecie i poszukać inspiracji, a ja postaram się oddać klimat tych zdjęć, które najbardziej Ci przypadły do gustu.

 Generalnie najważniejsze jest, żeby podejść do sesji na luzie i po prostu się na niej dobrze bawić – zrelaksowana mama zdecydowanie najładniej wychodzi na zdjęciach, dlatego wszystkie ujęcia powstają w Twoim tempie i z pełnym zrozumieniem Twoich potrzeb, a ja w każdej chwili służę radą odnośnie pozowania, kompozycji dodatków i aranżacji sceny, pomagam Ci w stylizacji i nieprzerwanie dbam o Twój dobry humor :).

 Jeżeli zainteresowała Cię moja “Sesja brzuszkowa pomysły”, zobacz, jak wygląda moja -> sesja noworodkowa <– zapraszam do galerii :)