Sesja brzuszkowa tata

Zdjęcia ciążowe Warszawa

Blanka Nicman

Blanka Nicman

 

Sesja brzuszkowa tata na wesoło na poważnie, romantycznie, czy klasycznie, to jedyna w swoim rodzaju pamiątka na całe życie. Z przyszłym Tatą maluszka, starszym rodzeństwem, albo indywidualnie – brzuszek zawsze wygląda pięknie! Nie przejmuj się, że „nie jesteś idealna” – dla Twojego mężczyzny i Waszego dziecka jesteś najpiękniejsza, a ja postaram Ci się to pokazać na moich fotografiach.

Sesja brzuszkowa tata najczęściej odbywa się w 7-8 miesiącu ciąży, w zależności od samopoczucia mamy i brzuszka – chodzi o to, żeby brzuszek już był okrągły, a cała sylwetka jeszcze nie tak bardzo – to jest bardzo indywidualna kwestia, ale najczęściej pod koniec 8. miesiąca przyszłej mamie jest już ciężko, ciało jakby puchnie, mogą się zmienić rysy twarzy i ogólnie mówiąc – parę tygodni wcześniej wygląda lepiej ;). Chyba, że przyszła mama należy do bardzo drobniutkich chudzinek, to wtedy trzeba poczekać aż brzuszek będzie okazalszy. I nie przejmuj się ewentualnymi mankamentami figury, czy twarzy – wszystko jest wyretuszowane w ostatecznej obróbce, brzuszek też można troszkę zaokrąglić, jak zacznie opadać, a zbędną fałdkę, bliznę, żylaki, przebarwienia czy krostki – usunąć.

Jeżeli zainteresowała Cię sesja brzuszkowa tata, to może zainteresuje Cię też moja sesja noworodkowa – zapraszam na stronę ->

http://fotografianoworodkowa.blanic.pl/